+48 609 475 819

banner


Referencje


Z Panem Mecenasem poznałam się w 2015 roku i od tego czasu wszystkie prawne problemy załatwiam z nim. Pan Mecenas pomógł mi w sprawie rodzinnej, przy sprzedaży mieszkania i zakupie działki, a także w banku. Zawsze pod telefonem, zawsze gotowy do działania. Z wielką przyjemnością mogę polecić jego Kancelarię

Anna Wrona

Rzetelna i sprawnie działająca Kancelaria z nowoczesnym podejściem do klienta i rozwiązywania sporów sądowych. W szczególności polecamy usługi w zakresie windykacji wierzytelności.

Glob-Trans Itis Sp. z o.o. sp. k.

Pan Adwokat Damian Synowiec przeprowadził dla mnie sprawę spadkową po mojej ciotce. Serdecznie polecam jego Kancelarię, zajęli się wszystkim bardzo sprawnie, dzięki czemu udało mi się przyjąć cały spadek i uniknąć niepotrzebnych formalności i problemów z rodziną.

Małgorzata Robakowska

Moja współpraca z Kancelarią Adwokacką Damian Synowiec trwa 3 lata, od czasu kiedy Pan Mecenas był jeszcze aplikantem. Za cały ten okres należą się słowa uznania, za rzetelność, podejście do problemu i umiejętność szybkiego działania. Wielokrotnie Pan Damian doradził mi jak poradzić sobie z konkretną sprawą, co pozwoliło mi zaoszczędzić czas i pieniądze przy prowadzeniu działalności gospodarczej, a także w życiu prywatnym.

Miłosz SzabelskiDREAM DESIGN

W imieniu zarządu Stowarzyszenia Okocimski Klub Sportowy chcielibyśmy podziękować mecenasowi Synowcowi za wsparcie merytoryczne i nadzór nad prawnymi aspektami funkcjonowania Klubu. W naszej ocenie zaangażowanie mecenasa w interes jego klientów oraz umiejętność rozstrzygania sporów sądowych są godne polecenia.

Okocimski Klub Sportowy

Chcielibyśmy zarekomendować Kancelarię Adwokacką Damian Synowiec, jako, żę Pan Damian wykazał się wysoką znajomością problemów inwestycyjno-budowlanych, umiejętnościami negocjacyjnymi i tworzeniem odpowiednich umów o charakterze gospodarczym przy współpracy z naszą firmą. Przede wszystkim należy wskazać, że posiada on umiejętność odpowiedniego dostosowywania uregulowań prawnych do okoliczności faktycznych, charakterystycznych dla prowadzonej przez naszą spółkę działalności gospodarczej, w tym zagadnień z zakresu prawa handlowego, cywilnego oraz prawa pracy. Ponadto wszystkie wykonywanie przez niego zlecenia, realizowane są terminowo i rzetelnie, ze szczególnym uwzględnieniem zasad panujących w naszej branży.

Łukasz Jaworski i Michał Masłyk ML ELECTRIC Sp. z o.o.